X


کنترل خط کشی فضای پارکینگ ها در ساختمان ها
بررسی تابلوهای هشدار و علائم ایمنی

اجرای خط کشی پارکینگ در ساختمان ها

خط کشی پارکینگ ساختمان یا خط کشی پارکینگ‌ های عمومی به عنوان خطوطی از پیش تعیین شده تعریف می‌شوند، که به کمک آنها فضای پارکینگ به بخش‌های مختلفی تقسیم شده و هر کدام از خودروها با توجه به دسته بندی‌های صورت گرفته، می‌توانند در این فضا قرار گیرند. اهمیت این خط کشی‌ها در ساختمان‌های بزرگ و در پارکینگ‌های عمومی بسیار زیاد است و از تنش‌های زیادی جلوگیری می‌کند. وقتی که شما در یک مجتمع بزرگ سکونت دارید و یک فضای مشخص و تعریف شده برای خودرو شما وجود دارد، طبیعتاً این جایگاه به عنوان حریم خصوصی شما در نظر گرفته شده و هیچ شخصی نمی‌تواند از آن استفاده کند.

خط کشی پارکینگ و مشخص نمودن فضای پارک خودروها موضوعی بسیار مهم می باشد که به دست فراموشی سپرده شده است. معمولا در برنامه تعمیر و نگهداری ساختمان های مسکونی، خط کشی پارکینگ ها آخرین چیزی است که در لیست اقدامات لازم جهت حفظ و زیباسازی ساختمان وجود دارد.

خط کشی پارکینگ یا مشخص کردن خط پارک خودروها از این بابت مورد توجه می باشد که اولین بخشی که در داخل یک ساختمان خودنمایی می کند پارکینگ آن ساختمان است.

کارشناسان ما در ایمن تیک با انجام اقدامات لازم مناسب ترین و اصولی ترین طرح خط کشی پارکینگ را برای فضای شما ارائه داده و سپس با استفاده از رنگ، تجهیزات و برچسب های مخصوص، آن را به اجرا در می آورند و جلوه ای مناسب به پارکینگ ساختمان  شما می دهند.

خط کشی پارکینگ می تواند شامل راهرو پیاده رو، جایگاه خودرو، گذرگاه پیاده رو، علائم جهت دار خروجی و شماره گذاری جایگاه خودرو باشد.
برای بهترین نتیجه

برای پروژه های فوق العاده

برای جلو گیری از مشکل
علاوه بر خط کشی اصولی پارکینگ، شماره گذاری و مشخص کردن جایگاه معلولین نیز مورد توجه کارشناسان ایمن تیک قرار میگیرد و  بدین ترتیب  با رعایت استانداردهای موجود در مقررات ملی ساختمان، بسیاری از مشکلات و بی نظمی های ناشی از نبود این موضوع، به طور کامل رفع خواهد شد و یک فضای تعریف شده در اختیار هر فرد قرار خواهد گرفت و موجب استفاده بهینه از فضای پارکینگ شده و به نوعی از وجود تنش بین ساکنین یک ساختمان جلوگیری می‌کند .

قیمت‌گذاری فرایند خط کشی پارکینگ کمی پیچیده میباشد و بسته به قیمت روز رنگ های ترافیکی و برچسب ها و اندازه کلی کار دست خوش تغییر قرار می گیرد  و لازم بذکر است تمیز کاری و آماده سازی محیط اجرا و سایر کارهای اضافی است که در کیفیت و ماندگاری خط پارکینگ بسیار اهمیت دارند.
ایمن تیک جهت خط کشی پارکینگ  با همکاری برندها و شرکت های بزرگ، آماده ارائه خدمات به کلیه ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری و پارکینگ های عمومی می باشد. کافیست با مشاوران ما در
ایمن تیک تماس حاصل نمایید تا بازدید رایگان انجام گرفته و اطلاعات مربوط به خط کشی پارکینگ در اختیار شما قرار بگیرد .

اما در مورد چرایی اجرای خط کشی پارکینگ منازل و پارکینگ‌ های عمومی می‌توانیم به نکات متعددی اشاره کنیم:

1- این خط کشی‌ها از وجود تنش بین ساکنین یک ساختمان جلوگیری می‌کنند؛

2- این خط کشی‌ها باعث استفاده بهینه از فضای پارکینگ می‌شوند؛

3- این خط کشی‌ها یک فضای تعریف شده در اختیار هر فرد قرار می‌دهند؛

4- این خط کشی‌ها مسیر عبور و مرور خودروها در پارکینگ را مشخص می‌کنند؛

5- این خط کشی‌ها از ایجاد ترافیک و تجمع بیخود خودروها جلوگیری می‌کنند؛

6- در نهایت، این خط کشی‌ها در پارکینگ‌ های عمومی به گرفتن آمار از وضعیت خودروهای موجود در پارکینگ کمک می‌کنند.