ایمن تیک / مرکز کنترل فنی و ایمنی ساختمان

انتخاب نشده (تغییر استان)

درخواست آسان تعمیرات

ایمن تیک / سامانه مدیریت یکپارچه کنترل فنی و ایمنی ساختمان

هر ساختمانی ، محلی برای زندگی و یا کسب درآمد افراد بوده و یک سرمایه ملی می باشد و بحث ایمنی در آن یک ضرورت جدی است که باید مد نظر تمام ساکنین و مدیران ساختمان و سازمان ها قرار بگیرد. نبود یک برنامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و یا عدم کنترل و انجام بازرسی‌ های ادواری از تاسیسات برقی ، مکانیکی و سیستم های ایمنی ، ساختمان ها را در اثر عواملی ناشی از شرایط جوی و خطرات طبیعی مانند: زلزله ، سیل ، طوفان و یا بهره برداری نامناسب از تاسیسات و تجهیزات ، دچار فرسودگی زودرس می نماید. از این رو ساختمان ها منجر به تعمیرات واکنشی شده و عملکرد صحیح خود از نظر ایمنی و بهداشت را از دست داده و افراد و ساکنین در آن ها مجبور به پرداخت هزینه های اضافی خواهند شد.
ما در ایمن تیک با توجه به اهمیت موضوع فنی و ایمنی ساختمان ها با استفاده از ابزار دقیق مهندسی و بهره گیری از تخصص تیم های فنی و کارشناسان خبره در راستای کاهش حوادث ناگوار از قبیل برق گرفتگی ، سقوط از ارتفاع ، حریق ، نشت گاز ، انفجار ، خفگی و ... اقدام به ایجاد یک برنامه کنترل و بازرسی ادواری پیوسته به منظور رصد و شناسایی این خطرات و نقاط حساس هر ساختمان یا سازمان با هر نوع کاربری نموده ایم.
ایمن تیک تمام امکانات و تجهیزات فنی و ایمنی ساختمان ها را از درب ورودی تا پشت بام در بازدیدهای ادواری ، تحت کنترل و بازرسی قرار داده و مشکلات آن ها را شناسایی و رفع عیب کرده و گزارش بازدید ها و اقدامات انجام شده را جهت اطلاع و آگاهی مدیران و ساکنین در پنل کاربری مربوط به ساختمان در سامانه مدیریت یکپارچه کنترل فنی و ایمنی ساختمان قرار می دهد.
کلیه خدمات ایمن تیک در راستای ایجاد آرامش و آسایش ، ارتقاء ایمنی و امنیت ساختمان ها و سازمان ها بوده و برای بالا بردن کیفیت و افزایش طول عمر بنای ساختمان ها و تجهیزات آن ها و همچنین کاهش هزینه های تعمیرات و بهینه سازی مصرف انرژی درساختمان های در حال بهره برداری ، اقدام به ارائه بیش از 100 نوع خدمت گوناگون نموده ایم.
با عضویت در خانواده بزرگ ایمن تیک، به کلیه امکانات سامانه فوق از قبیل صورتجلسات ، کیف پول الکترونیک ، گزارش بازدیدها، گزارش سوابق تعمیرات ، گزارش صورت حساب های مالی، گزارش اجناس مصرفی و آموزش ها دسترسی خواهید داشت .

از این به بعد رفع تمام دغدغه ها در کل ساختمانتان با ماست ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بهره مندی از بازدید اولیه رایگان ثبت درخواست نمایید.

ثبت درخواست بازدید اولیه

سوالات متداول

طرح ایمن تیک در راستای بررسی و کنترل وضعیت ایمنی و فنی ساختمان های در حال بهره برداری و اجرای مبحث 22 مقررات ملی ساختمان به اجرا درآمده و ایمن تیک با بازرسی های ادواری توسط کارشناسان آموزش دیده اقدام به رصد خطرات و رفع آن ها و شناخت نقاط حساس هر ساختمان می نماید.

ثبت درخواست

چنانچه تمایل به بازدید اولیه از ساختمان خود دارید فرم زیر را تکمیل نمایید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

captcha

آخرین محصولات فروشگاه

آخرین اخبار و مقالات

newsletter2

استان خود را انتخاب کنید

با انتخاب شهر و استان، خدمات ایمن تیک را در شهر خود ببینید

×

×

جستجو در سایت